Lampy solarne

Les Jardins

Les Jardins to jedna z najciekawszych marek francuskiego designu, która specjalizuje się w ekskluzywnych meblach outdoorowych i stworzyła bogatą kolekcję lamp solarnych do wnętrz i ogrodów.

W najnowszej kolekcji na sezon 2022 pojawia się kilka modeli lamp solarnych, które wyposażone zostały w innowacyjny panel solarny o intensywności 500 lumenów.

Lampy przygotowane są do pracy w 3 trybach:

Tryb optymalny: monitorowane są właściwości zużycia energii, pobór mocy, czas ciemności i rezerwa mocy. Jasność światła jest odpowiednio regulowana, tak aby mogło świecić przez całą noc. Czujnik ruchu jest włączony i w przypadku braku aktywności, po upływie 30 sekund przełącza panel w stan czuwania.

Tryb stand-by: Czujnik ruchu jest włączony i światło jest zapalane automatycznie po zmierzchu, gdy tylko wykryje ruch.

Tryb stały: Światło jest włączone na stałe i przy pełnym naładowaniu może świecić do 5h. Inteligentny system pozwala tak generować moc, żeby utrzymać pracę na jednym ładowaniu nawet do 200 godzin, przy włączonym trybie oszczędzania

Tecka

Oprócz ładowania solarnego można zastosować ładowanie przez port USB.

Lampy są mobilne i można jej ustawić w każdym zakątku ogrodu, tarasu i we wnętrzach. Specjalna blokada chroni ustawienia przed ciekawskimi dziećmi.

Lampy Les Jardins wyróżnia dopracowana estetyka, która łączy w sobie ponadczasową prostotę i elegancję z ciepłem drewna tekowego z wykończeniem Duratek®, zapewniającym wieloletnią trwałość.